Konferans Koltuğu

Konferanslarda istenen faydanın sağlanması için salon düzenlemesi çok önemlidir. Konferansa katılanlar rahat etmeli ve anlatılan konulara tam olarak odaklanabilmelidir. Salonda iyi bir ses düzeni, ısı ve ses yalıtımı olmalı, koltuklar katılımcıları rahatsız etmemelidir. Koltuklar standartlara uygun şekilde yerleştirilmeli ve her katılımcı kürsüyü rahatlıkla görebilmelidir. Modern bir konferans salonu için belli bir harcama yapmak gerekir. Harcamaların önemli bir kısmını ise konferans koltukları için yapılır. Tabi her kurum ve kuruluş en az harcamayla en kaliteli salonu yaratmaya çalışır. Bunun için de malzeme alımında ciddi bir fiyat araştırması yapar.

Piyasada çok farklı fiyatlarla konferans koltuğu bulunmaktadır. İmalat ve malzeme kalitesi yanında firmaların uyguladığı kar oranları da fiyatları değiştirmektedir. Bu nedenle konferans koltuğu almadan önce iyi bir fiyat araştırması ve fiyat karşılaştırması yapılmalıdır. Tabi konferans salonuna uygun koltuk tercihi yapmak da gerekir. Bir okul konferans salonuyla bir otelin konferans salonuna aynı koltuk alınmayacaktır. Okul konferans salonları için daha çok ahşap malzemeden yapılmış koltuklar uygun olurken, profesyonel hizmet veren salonlarda lüks ve kaliteli malzemelerle yapılmış koltuklar kullanılır.

Konferans koltuğu imalatında kullanılan malzemeler ve koltuk modelleri de koltuk fiyatlarının belirlenmesinde etkili olmaktadır. Konferans koltuğu fiyatları araştırılırken malzeme kalitesi ve imalat kalitesi de karşılaştırılmalıdır. Gala Akustik olarak kaliteli, konforlu, modern tasarımlı konferans koltuklarını uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarak sektörde farklılık yaratıyoruz. Her bütçeye uygun farklı renk ve modelde en zengin konferans koltuğu çeşidini firmamızda bulacaksınız. Ancak fiyatı ne olursa olsun ürünlerimizin hepsinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Kumaş ya da deri kaplamalı modellerimiz, açık ya da kapalı kollu modellerimiz, yazı tablalı ve bardaklı modellerimiz uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Konferans Koltuğu Güncel Fiyat Listemiz

Güncel Fiyatlarımız

Teklif Al

GÖNDER