Akustik Ahşap Panel

Akustik Yansıtıcı Panel

Akustik Yutucu Panel

Akustik Yansıtıcı (Saçıcı) Panel

Akustik Yutucu Yansıtıcı Panel

Ahşap Yünü Yonga Levha

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Ahşap Paneller

Akustik yansıtıcı panel, akustik yutucu panel, akustik saçıcı (yansıtıcı) panel ve akustik yansıtıcı – yutucu paneller olarak kullanılmaktadır.

Akustik yansıtıcı panel: Yansıtıcı akustik paneller sesin dengeli bir biçimde oda, salon içerisine yayılmasını sağlamaktadır. Yutma görevi değil yansıtma görevi ile ön plandadır. Montaj işlemi öncesi bir takım hesaplama işlemleri yapmak gerekir, akustik bir tasarımla yerleşim alanı ve panellerin şekli değişmektedir. Kaliteli ses alınabilmesi için genellikle ses kayıt stüdyolarında kullanılmaktadır.

Akustik yutucu panel: Yutucu akustik paneller genellikle kapalı mekanlarda sesi emen, yansıtan ve akustik sesi düzenlemeye yardımcı olması için kullanılan ahşap türleridir. Akustik yutucu panellerin üzeri delikli ve derzlidir. Öncelikli duvarlar ve tavanlarda kullanılır. Akustik Yutucu Panel Uygulama Alanları: Konferans salonu yutucu panel, tiyatro salonu yutucu panel, nikah salonu yutucu panel, sinema salonları yutucu panel, AVM yutucu panel, restoranlar yutucu panel, çağrı merkezleri yutucu panel, atış poligonları yutucu panel, spor salonları yutucu panel, toplantı salonları yutucu panel, düğün salonları yutucu panelleridir.

Teklif Al

GÖNDER