Melamin Panel Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?
27 November 2019
Akustik Sünger Nedir ?
13 January 2020

Çınlamayı Önleme Sistemleri

Çınlamayı Önleme Sistemleri

Çınlamayı Önleme Sistemleri ; Çınlama problemi bizim sektörümüz ile bağlantısı kadar Tıp alanında da bir çok incelemeye konu olmuştur.

Çınlama Nedir ?

Tıptaki adı tinnitus olarak bilinen kulak çınlaması; kişilerin yaşam kalitesini negatif anlamda etkileyen bir hastalık olarak bilinmektedir. Kalıcı bir rahatsızlıktır. Belirtileri; işitme anında cızırtı, uğultu, su altında duyduğumuz seslere benzer sesler ve işitme azlığına kadar belirtiler olmaktadır.

Günümüzde bilim adamları; iç kulağın veya koklea, kafatası kemiğinin derinlerinde ki küçük, salyangoz şeklinde bir organın gürültüye maruz kaldığında nasıl bir yol izleyeceklerini anlamaya başladılar.

Birçok kişi, konser veya yüksek sesli bir spor etkinliğinden sonra, kulak çınlaması denilen boğuk işitme ve zil kulaklarına aşinadır. Bu belirtiler birkaç gün içinde geçse bile, yıllar sonra bile kalıcı kulak hasarını taşıyabilirler .

Bir Salon Planı mı yapıyorsunuz ?

Kapalı alanlarda çınlamayı önlemek mümkün! Galasahne uzman mühendislik kadrosu ile salonlarınızda kullandığımız çınlamayı önleme sistemleri ve testleri ile ziyaretçilerinizin yaşam kalitesini artırırken, keyifli, huzurlu bir gösteri izlemelerine olanak sağlıyor.

Yada;

Mevcut salonunuz ile ilgili çınlama problemlerine maruz kaldıysanız, çınlamayı önleme sistemi ile bu maduriyeti kullandığımız ürünler ile kısa zamanda giderebiliriz.

Aklınıza takılan soruları bize sormaktan çekinmeyiniz.

Galasahne Mühendislik Birimi

 

 

Comments are closed.

WhatsApp WHATSAPP CONTACT